E preferuara juaj

furnizuesi i monomereve natyrore

Saikosaponin A

Përshkrim i shkurtër:

Nr CAS: 20736-09-8
Numri i katalogut: JOT-10071
Formula Kimike: C42H68O13
Peshë molekulare: 780,993
Pastërtia (nga HPLC): 95% ~ 99%


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Emri i produktit: Saikosaponin A
Sinonim:
Pastërtia: 98% + nga HPLC
Metoda e analizës:
Metoda e identifikimit:
Pamja: Pluhur i bardhë
Familja Kimike: Triterpenet
Buzëqeshjet kanonike: CC1C(C(C(C(O1)OC2CCC3(C(C2(C)CO)CCC4(C3C=CC56C4(CC(C7(C5CC(CC7)(C)C)CO6)
Burimi Botanik: Bupleurum falcatum, Bupleurum chinense dhe Bupleurum kunmingense

  • E mëparshme:
  • Tjetër: