Ваша претпочитана

снабдувач на природни мономери

Контактирајте не

Ченгду Гелипу Биотехнологија Ко., ООД.

Адреса

Building11, Liando U Valley Ind. бр.555, Yongke Road, Wenjiang Dist., Chengdu City Provincation Сечуан

Е-пошта

scglp@glp-china.com

scglp@outlook.com

 

Телефон

WeChat/Mob: 13350802083

Тел: +86-28-87075086

WeChat/WhatsApp: 13350802083

                                         

Часови

Понеделник-петок

САКАТЕ ДА РАБОТЕТЕ СО НАС?